Румунія, Бразилія, Швейцарія, Сполучене королівство, Люксембург
Раду Жуде

Континенталь ’25

Фестиваль фестивалів

ПРО ФІЛЬМ

Оршоя — судова виконавиця в Клужі, центрі Трансільванії. Коли їй доручають виселити бездомного з підвалу, ця, здавалося б, звична дія обертається трагедією і провокує у свідомості жінки моральну дилему, яку їй належить вирішити.

Оригінальна назва
Kontinental ’25
Країна
Румунія, Бразилія, Швейцарія, Сполучене королівство, Люксембург
Рік
2025
Хронометраж
109’
Кольоровий або Чорно-Білий
Кольоровий
Форма
Ігровий

Heading

Раду Жуде

Раду Жуде — румунський кінорежисер і сценарист. Народився в Бухаресті у 1977 році. Відомий своїми складними, часто політичними й анархічними фільмами, що досліджують історичну пам’ять та сучасне суспільство. У своїх роботах поєднує факти й вигадки, використовує знайдені футажі й елементи сучасної культури, як от тиктоки. Це дозволяє створити гостру соціальну сатиру, за яку він уже отримував головні призи на Берлінале та Sundance.

Фільмографія

Nu aștepta prea mult de la sfârșitul lumii (2023); Babardeală cu bucluc sau porno balamuc (2021); Tipografic majuscul (2020)

КОМАНДА

Режисер_ка
Раду Жуде
Сценарист_ка
Раду Жуде
Оператор
Маріус Пандуру
Монтаж
Кетелін Крістуціу
Художник
Андрея Попа
Музика
У ролях
Естер Томпа, Аннамарія Білуска, Маріус Даміан
Продюсер_ка
Александру Теодореску, Родріґо Тейшейра
Виробництво
Saga Film
Правовласник на світовому ринку
Luxbox

Інші фільми в цій категорії